18 Nisan 2014, Cuma
   
Metin boyutu

Gaziantep TGB, Yağmur Çamur Dinlemedi; "Yürüyüş" Dedi, Yaptı!

Gaziantep TGB'nin 29 ekim 2010 tarihinde Cumhuriyet'imizin 87. Yıldönümü'nde gerçekleştirdiği "Cumhuriyet Yürüyüşü" kötü hava koşullarına rağmen başarıyla gerçekleştirildi.

Gaziantep ADD ile birlikte gerçekleştirilmesi planlanan "Cumhuriyet Yürüyüşü" öncesinde kötü hava şartlarının ortaya çıkması sonucu, ADD yürüyüşü iptal etme kararı aldı. Ancak Gaziantep TGB üyeleri, hem bu karara hem de yoğun yağmurlu havaya ve çamura rağmen, büyük bir kararlılık ve inançla, saat 19:00'da bir araya gelerek kararını aldıkları yürüyüşü gerçekleştirdiler.

Bu yürüyüş, TGB nin bütün şartlar altında ne olursa olsun, Cumhuriyet'e ve onun devrimlerine sahip çıkmasının en güzel örneğidir.

Gaziantep TGB'nin liseli örgütü başta olmak üzere, üniversite öğrencilerinin ve çalışan gençlerin yoğun katılım gösterdiği yürüyüş sırasında, yağmurluklar ve dükkan tenteleri altında bekleyen vatandaşlar, TGB'li gençlerin fedakarlığına ve cesaretine imrenen bakışlarla bakarak, alkışları ve atılan sloganlara eşlik etmeleriyle desteklerini gösterdiler.

 

 

 
Paylaş / Arkadaşına Gönder / Favorilere Ekle

Yorum ekle


Son Yorumlananlar

Yönetici Girişi