24 Nisan 2014, Perşembe
   
Metin boyutu

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Özhan'dan Kayseri TGB Başkanına saldırı

TGB'nin etkili, kararlı ve milyonları harekete geçiren mücadelesi karşısında yaya kalan F tipi 'ülkücüler' TGB Kayseri Başkanı Sinan Sungur arkadaşımıza saldırdılar.

Kayseri Erciyes Üniversitesinde topluluk masası açan TGB'lilere saldıran f tipi 'ülkücüler', burası bizim siz masa açamazsınız diyerek höykürmüşler.

Biz neyle uğraşıyoruz bunlar neyle...

Cahiller linçten anlar. Korkaklar yalnız yakalamaya çalışır. Nitekim böyle oldu geçtiğimiz gün Erhan Özhan'ın çetesi Sinan Sungur arkadaşımıza kalleşçe arkadan saldırdı. Yaklaşık 15 kişinin saldırısına uğrayan arkadaşımız ufak hasarlarla saldırıyı atlattı.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Özhan bu saldırıyla birlikte tıynetini ilan etmiş oldu. Arkadan saldırmak ve yalnız yakalamak bize yakışır diyor.

Erhan Özhan küçüktün, daha da küçüldün! Sen Kayseri Ülkü Ocağı başkanı değil lise sınıf reisi olacak çaptasın!

Çok büyük yanlış yaptın!

Tespihli artistler simdi arkalarını kollayarak yürüyormuş. Gerilmesinler boşuna.. TGB'liler arkadan saldıracak kadar kalleş değildir. Ama not eder ve zamanı geldiğinde hatırlatır!

Biz vatansever ve devrimci gençleriz!

Sağ sol demeden gençliği vatan savunmasında birleştiririz, birleştiriyoruz!

Okullarda gördüğümüz Ülkücüleri en genel olarak ikiye ayırırız.

Birinci türden Ülkücüler; Atatürkçü, anti-emperyalist ve birleştirici.

İkinci türden Ülkücüler Fethullahçı, birikimsiz, sığ ve mafyatik, ki ırkçılar bunların arasından çıkar.

Anlaşılıyor ki Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı ikinci türden.

Türkiye'yi adım adım faşizme götüren AKP'nin bir sokak gücü yani bir gençliği olmadığı biliniyor. Milli Türk Talebe Birliği'ni canlandırma girişimi ve Genç Siviller çalışması fiyaskoyla sonuçlanmış durumda. Ama gladyonun bazı 'Ülkücü'leri TGB üzerine sürmesi ihtimal dâhilindedir ve Erciyes Üniversitesi'ndeki saldırı bu çerçevede değerlendirilmelidir.

TGB'liler Amerikan askerinin başına çuval geçirirken bu tip 'ülkücüler' saçla küpeyle uğraşmaktadır. TGB'liler Atatürk'ün kürsüsünden Gençliğe Hitabe'yi okurken bu türden 'ülkücüler' el ele tutuşan sevgilileri ayırmakla meşguldürler. TGB'liler Türkçülüğün bütün teorisyenlerini tarih içerisindeki rollerini saptamak için incelerken, araştırırken bu türden 'ülkücüler' dizi kahramanlarının ceketlerinin aynısından bulmak için giyim dükkanı gezmekle meşguldürler. Biz 19 Mayıs kaldırılmalı diyen Mümtazer Türköneleri kovalarken bu tip 'ülkücüler' Pensilvanya'dan 'ılımlı İslam' masalları dinlemektedir. Silivri zindanında tutulan Engin Alan ve Hasan Attila Uğur yanlarında f tipi 'ülkücüleri' değil, barikatları aslanlar gibi yıkan TGB'lileri bulmuştur.

Örnekler çok verilebilir, sadece şu bile yeter; bu tip 'ülkücüler' akvaryumlarında tespih sallamakla meşgulken biz, Ergenekon davasında yargılanmayı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli komutanlarıyla aynı sıralarda oturmayı görev biliriz.

Ergenekon mu dediniz? NATO milliyetçiliği artık bu kelimeyi 'çete' olarak algılamaktadır.

Bizler TGB'ye yapılan bu saldırıdan dolayı üzüntü duyan, gönüllerinde Bağımsız Türkiye özlemi olan, bin yıllık kardeşliği savunan anti-emperyalist samimi Ülkücülerin varlığını biliyoruz. TGB saflarında da kendisini Ülkücü olarak isimlendiren çok sayıda arkadaşımız mevcut. Ama camianın geneline sesleniyoruz; Üzülmek yetmez, bunları bir kambur gibi sırtınızda taşıyamazsınız. Erhan Özhan gibileri bu teşkilatta yer buldukça AKP'nin yedek lastiği görevi dışında hiç bir şey yapamazsınız. Türkiye'nin her yeri füzelerle dolarken, adım adım işgal edilirken sömürgeleştirilirken Erhan Özhan gibileri dizilerden öğrendikleri pusuları kurmak için TGB'li takip ediyorlar...

AKP'nin fedaisi Erhan Özhan!

Erhan Özhan, TGB'ye saldırarak AKP'yle birleşiyor. MHP'den vekillik kapamazsa AKP için siciline puan yazdırıyor. Yazık..

Artık iyiki TGB var da vatansever gençler böylelerinin tetikçiliğini yapmaktan kurtuldular.

Süvari Nizamettin Sen

tgb.gen.tr

kayserisaldiri
Paylaş / Arkadaşına Gönder / Favorilere Ekle

Yorum ekle


Son Yorumlananlar

Yönetici Girişi